Ваш гид в законодательстве Казахстана


Печать

Ст. 884 Әкiмшiлiк құқық бұзушылық туралы 2014 жылғы 5 шілдедегі № 235-V


Действующий с изменениями и дополнениями. Проверено 10.04.2021

Әкiмшiлiк құқық бұзушылық туралы
884-бап. Әкiмшiлiк жаза қолдану туралы қаулының, айыппұл төлеу қажеттігі туралы нұсқаманың мiндеттiлiгi

Ескерту. 884-баптың тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР 28.12.2017 № 127-VI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Заңымен. 

1. Әкiмшiлiк жаза қолдану туралы қаулы, айыппұл төлеу қажеттігі туралы нұсқама барлық мемлекеттiк органдардың, жергiлiктi өзiн-өзi басқару органдарының, лауазымды адамдардың, жеке тұлғалардың және олардың бiрлестiктерiнiң, заңды тұлғалардың орындауы үшiн мiндеттi. 

2. Әкiмшiлiк жаза қолдану туралы қаулы, айыппұл төлеу қажеттігі туралы нұсқама заңды күшiне енген кезінен бастап орындалуға жатады. 

3. Арнайы құқықтан айыру және әкімшілік қамаққа алу түрiнде әкiмшiлiк жаза қолдану туралы қаулы шығарылған кезінен бастап орындалуға жатады. 

Ескерту. 884-бапқа өзгеріс енгізілді - ҚР 28.12.2017 № 127-VI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Заңымен.
Статья 1 ...882 883 884 885 886 ...920

Перейти к статье

Лучшие юристы

Елена
Арман
Жаданов Назар
Александр
Мадияр

Все юристы

Новые комментарии на сайте

Здравствуйте! Имею ли я право как родитель-опекун своей дочери, которая является инвалидом 1 группы с детства (ДЦП) работать на стороне? Пособие по опекунству составляет 48 тысяч тенге. Плачу за аренду квартиры - 30 тысяч тенге. Оставшихся денег не хватает на коммунальные услуги и питание. Не повлияет ли моя зарплата на пособие по опекунству? Воспитываю дочь одна. Кроме дочери инвалида есть еще одна несовершеннолетняя дочка.


можно ли работника принять на работу в субботу и чтобы он уже в этот день начал, при том что у нас 5 дневка.


Добрый день! Подскажите пожалуйста, деятельность по ОКЭД 46.75.1 предусматривает ли получение дополнительных разрешений? Лицензий и т.п.?


Здравствуйте. Трудовой договор заключили с 10 апреля (суббота) как должен сотрудник написать заявление и какой акт работодатель должен ему предоставить?


полагается ли компенсация по увольнявшие по статьи 61 пункт 1, подпккнкт 2


Последние комментарии






Вы юрист? Нужны новые клиенты?
Разместите информацию о себе

- Это бесплатно

- Информация о 5 лучших юристах на всех страницах сайта

- Эту рекламу видят более 10 000 посетителей в день

- Для поднятия рейтинга надо отвечать на вопросы пользователей

Зарегистрироваться