Ваш гид в законодательстве Казахстана


Печать

Ст. 95 ҚР Қылмыстық Кодексi 2014 жылғы 3 шiлдедегі № 226-V


Действующий с изменениями и дополнениями. Проверено 21.05.2020


ҚР Қылмыстық Кодексi
95-бап. Психиатриялық стационарда мәжбүрлеп емдеу

1. Егер адамның психикасының бұзылу сипаты тек психиатриялық стационарда ғана жүзеге асырыла алатын емдеудiң, күтудiң, ұстаудың және байқаудың осындай шарттарын талап ететiн болса, осы Кодекстiң 91-бабында көзделген негiздер болған кезде психиатриялық стационарда мәжбүрлеп емдеу тағайындалуы мүмкiн. 

2. Жалпы үлгiдегi психиатриялық стационарда мәжбүрлеп емдеу өзiнiң психикалық жай-күйi мен жасаған қоғамға қауіпті іс-әрекетiнiң сипаты бойынша стационарлық емдеу мен байқауды қажет ететiн, бiрақ интенсивтi байқауды талап етпейтiн адамға тағайындалуы мүмкiн. 

3. Мамандандырылған үлгiдегi психиатриялық стационарда мәжбүрлеп емдеу өзiнiң психикалық жай-күйi мен жасаған қоғамға қауіпті іс-әрекетiнiң сипаты бойынша тұрақты байқауды талап ететiн адамға тағайындалуы мүмкiн. 

4. Интенсивтi байқайтын мамандандырылған үлгiдегi психиатриялық стационарда мәжбүрлеп емдеу өзiнiң психикалық жай-күйi мен жасаған қоғамға қауіпті іс-әрекетiнiң сипаты бойынша өзiне немесе басқа да адамдарға айрықша қауiп төндіретін және ұдайы әрі интенсивтi байқауды талап ететiн адамға тағайындалуы мүмкiн.

 
Статья 1 ...93 94 95 96 97 ...467

Перейти к статье
Новые комментарии на сайте

"Услуги по сопровождению и администрированию серверов" какой код КП ВЭД ???


здравствуйте у меня машина стояла на стоянке,сработал стартер она совершила дтп,меня в ней не было,она поехала сама,у меня есть свидетели того что меня в ней не было.но мне применяют статью 610.1.поскажите правельно ли это или нет


А самозанятым кто будет платить? Если сами себе за заплатят тоже штрафовать их будут наши власти?


Да уж, а за что тогда мы платим социальные взносы? То есть когда будет следующий карантин и введен режим ЧП государство кидает свой народ? Где работодатель возьмет деньги? Не противоречит ли это международному праву?


Здравствуйте!ответьте пожалуйста на такой вопрос.по ст.100 я хочу оформит себе по воспитанию до года сына,и после оформлени выйти на работу.можно лимне оформить,


Последние комментарии







Вы юрист? Нужны новые клиенты?
Разместите информацию о себе

- Это бесплатно

- Информация о 5 лучших юристах на всех страницах сайта

- Эту рекламу видят более 10 000 посетителей в день

- Для поднятия рейтинга надо отвечать на вопросы пользователей

Зарегистрироваться