Ваш гид в законодательстве Казахстана


Печать

Ст. 139 ҚР Қылмыстық Кодексi 2014 жылғы 3 шiлдедегі № 226-V


Действующий с изменениями и дополнениями. Проверено 21.05.2020


ҚР Қылмыстық Кодексi
139-бап. Балаларын күтіп-бағуға арналған қаражатты төлеу жөніндегі міндеттерді орындамау, еңбекке қабілетсіз ата-аналарын, еңбекке қабілетсіз жұбайын (зайыбын) күтіп-бағуға арналған қаражатты төлеуден жалтару

Ата-ананың кәмелетке толмаған балаларын, сол сияқты он сегiз жасқа толған еңбекке қабілетсіз балаларын күтіп-бағуға сот шешiмi бойынша қаражат төлеу жөніндегі міндеттерін үш айдан астам орындамауы не кәмелетке толған еңбекке қабілетті адамның өзінің еңбекке қабілетсіз ата-анасын күтіп-бағуға сот шешімі бойынша қаражат төлеуден үш айдан астам жалтаруы не еңбекке қабілетті адамның еңбекке қабілетсіз және материалдық көмекке мұқтаж жұбайын (зайыбын) күтіп-бағуға сот шешімі бойынша қаражат төлеуден алты айдан астам жалтаруы – 

алты жүз сағатқа дейінгі мерзімге қоғамдық жұмыстарға тартуға не екі жылға дейінгі мерзімге бас бостандығын шектеуге не сол мерзімге бас бостандығынан айыруға жазаланады. 

Ескерту. 139-бапқа өзгеріс енгізілді - ҚР 12.07.2018 № 180-VI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Заңымен.
 
Статья 1 ...137 138 139 140 141 ...467

Перейти к статье
Новые комментарии на сайте

"Услуги по сопровождению и администрированию серверов" какой код КП ВЭД ???


здравствуйте у меня машина стояла на стоянке,сработал стартер она совершила дтп,меня в ней не было,она поехала сама,у меня есть свидетели того что меня в ней не было.но мне применяют статью 610.1.поскажите правельно ли это или нет


А самозанятым кто будет платить? Если сами себе за заплатят тоже штрафовать их будут наши власти?


Да уж, а за что тогда мы платим социальные взносы? То есть когда будет следующий карантин и введен режим ЧП государство кидает свой народ? Где работодатель возьмет деньги? Не противоречит ли это международному праву?


Здравствуйте!ответьте пожалуйста на такой вопрос.по ст.100 я хочу оформит себе по воспитанию до года сына,и после оформлени выйти на работу.можно лимне оформить,


Последние комментарии







Вы юрист? Нужны новые клиенты?
Разместите информацию о себе

- Это бесплатно

- Информация о 5 лучших юристах на всех страницах сайта

- Эту рекламу видят более 10 000 посетителей в день

- Для поднятия рейтинга надо отвечать на вопросы пользователей

Зарегистрироваться