Ваш гид в законодательстве Казахстана


Печать

Ст. 158 ҚР Қылмыстық Кодексi 2014 жылғы 3 шiлдедегі № 226-V


Действующий с изменениями и дополнениями. Проверено 21.05.2020


ҚР Қылмыстық Кодексi
158-бап. Журналистiң заңды кәсіби қызметiне кедергi жасау

1. Журналисті ақпаратты таратуға не таратудан бас тартуға мәжбүрлеу жолымен, сол сияқты журналистің заңды кәсіптік қызметін орындауына кедергі жасайтын не оны осындай мүмкіндіктен толық айыратын жағдай туғызу жолымен оның заңды кәсіптік қызметіне кедергі жасау – 

бір жүз айлық есептiк көрсеткiшке дейiнгi мөлшерде айыппұл салуға не сол мөлшерде түзеу жұмыстарына не бір жүз жиырма сағатқа дейiнгi мерзiмге қоғамдық жұмыстарға тартуға не қырық бес тәулікке дейінгі мерзімге қамаққа алуға жазаланады. 

2. Адам өзінің қызмет бабын пайдалана отырып жасаған, сол сияқты журналиске немесе оның жақындарына қатысты күш қолданып немесе оны қолдану қатерін төндіріп не олардың мүлкін бүлдіріп немесе жойып жасалған дәл сол іс-әрекет – 

белгiлi бiр лауазымдарды атқару немесе белгiлi бiр қызметпен айналысу құқығынан үш жылға дейінгі мерзімге айыра отырып немесе онсыз, екі мың айлық есептiк көрсеткiшке дейiнгi мөлшерде айыппұл салуға не сол мөлшерде түзеу жұмыстарына не екі жылға дейінгі мерзімге бас бостандығын шектеуге не сол мерзімге бас бостандығынан айыруға жазаланады.
 
Статья 1 ...156 157 158 159 160 ...467

Перейти к статье
Новые комментарии на сайте

"Услуги по сопровождению и администрированию серверов" какой код КП ВЭД ???


здравствуйте у меня машина стояла на стоянке,сработал стартер она совершила дтп,меня в ней не было,она поехала сама,у меня есть свидетели того что меня в ней не было.но мне применяют статью 610.1.поскажите правельно ли это или нет


А самозанятым кто будет платить? Если сами себе за заплатят тоже штрафовать их будут наши власти?


Да уж, а за что тогда мы платим социальные взносы? То есть когда будет следующий карантин и введен режим ЧП государство кидает свой народ? Где работодатель возьмет деньги? Не противоречит ли это международному праву?


Здравствуйте!ответьте пожалуйста на такой вопрос.по ст.100 я хочу оформит себе по воспитанию до года сына,и после оформлени выйти на работу.можно лимне оформить,


Последние комментарии







Вы юрист? Нужны новые клиенты?
Разместите информацию о себе

- Это бесплатно

- Информация о 5 лучших юристах на всех страницах сайта

- Эту рекламу видят более 10 000 посетителей в день

- Для поднятия рейтинга надо отвечать на вопросы пользователей

Зарегистрироваться