Ваш гид в законодательстве Казахстана


Печать

Ст. 183 ҚР Қылмыстық Кодексi 2014 жылғы 3 шiлдедегі № 226-V


Действующий с изменениями и дополнениями. Проверено 21.05.2020


ҚР Қылмыстық Кодексi
183-бап. Бұқаралық ақпарат құралдарында экстремистік материалдарды жариялауға рұқсат беру

Ұлттық, рулық, нәсілдік, әлеуметтiк және дiни араздықты тұтандыруға бағытталған, тектiк-топтық айрықшалықты, соғысты насихаттайтын, билікті күштеп басып алуға, билікті күштеп ұстап тұруға, мемлекеттің қауіпсіздігіне нұқсан келтіруге немесе конституциялық құрылысын күштеп өзгертуге, сол сияқты Қазақстан Республикасының аумақтық тұтастығын бұзуға шақыруды қамтитын мәліметтер мен материалдарды баспа беттерінде және басқа да бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауға рұқсат беру – 

белгiлi бiр лауазымдарды атқару немесе белгiлi бiр қызметпен айналысу құқығынан екі жылға дейiнгi мерзiмге айыра отырып немесе онсыз, екі жүз айлық есептiк көрсеткiшке дейiнгi мөлшерде айыппұл салуға не сол мөлшерде түзеу жұмыстарына не екі жүз сағатқа дейiнгi мерзiмге қоғамдық жұмыстарға тартуға не елу тәулікке дейінгі мерзімге қамаққа алуға жазаланады. 

Ескерту. 183-бапқа өзгеріс енгізілді - ҚР 12.07.2018 № 180-VI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Заңымен.
 
Статья 1 ...181 182 183 184 185 ...467

Перейти к статье
Новые комментарии на сайте

"Услуги по сопровождению и администрированию серверов" какой код КП ВЭД ???


здравствуйте у меня машина стояла на стоянке,сработал стартер она совершила дтп,меня в ней не было,она поехала сама,у меня есть свидетели того что меня в ней не было.но мне применяют статью 610.1.поскажите правельно ли это или нет


А самозанятым кто будет платить? Если сами себе за заплатят тоже штрафовать их будут наши власти?


Да уж, а за что тогда мы платим социальные взносы? То есть когда будет следующий карантин и введен режим ЧП государство кидает свой народ? Где работодатель возьмет деньги? Не противоречит ли это международному праву?


Здравствуйте!ответьте пожалуйста на такой вопрос.по ст.100 я хочу оформит себе по воспитанию до года сына,и после оформлени выйти на работу.можно лимне оформить,


Последние комментарии







Вы юрист? Нужны новые клиенты?
Разместите информацию о себе

- Это бесплатно

- Информация о 5 лучших юристах на всех страницах сайта

- Эту рекламу видят более 10 000 посетителей в день

- Для поднятия рейтинга надо отвечать на вопросы пользователей

Зарегистрироваться